10001 Oyun, HTML5 tabanlı en yeni ve eğlenceli ücretsiz oyunları bir arada sunan bir oyun sitesidir!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Diğer Benzer Oyunlar Daha Fazla

Balonla Yüksel

Balonla Yüksel oyununu ücretsiz oyna! Tüm sevdiğiniz ve ücretsiz trend oyunlar 10001oyun.com’da. Şimdi ücretsiz oynayın!

Balonla Yüksel, heyecan verici bir oyun deneyimi sunan ve sizi yükseklerde bir yolculuğa çıkaran bir mobil oyunudur. Bu oyun, balonunuzu koruyarak daha yüksek seviyelere ulaşmanızı sağlar. Bir parmağınızla kalkanınızı hareket ettirin ve balonunuzu koruyun. Hem eğlenin hem de zekanızı kullanarak yükselişin tadını çıkarın.

Balonla Yüksel, yükseldikçe karşınıza çıkan engellerle dolu bir yol sunar. Engelleri aşmak ve yükselmek için becerilerinizi kullanmanız gerekmektedir. Dikkatlice düşünerek, engelleri geçmek için stratejik hamleler yapmalısınız. Yolunuza çıkan tüm engelleri temizleyerek daha da yükseklere ulaşabilirsiniz.

Balonla Yüksel, sürükleyici bir oynanış sunar. Hızlı tempolu oyun mekanikleriyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kendinizi zorlu engelleri aşarken bulacak ve her seviyede daha da heyecanlanacaksınız.

Sonuç olarak, Balonla Yüksel, yaratıcı ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sunan bir mobil oyundur. Balonunuzu korurken becerilerinizi sergileyin, engelleri aşın ve yükseldikçe heyecanınızı yaşayın. Hemen oynamak için şimdi indirin ve yüksek puanlara ulaşarak rakiplerinizi geride bırakın!

Balonla Yüksel Nasıl Oynanır ?

Rise Up Balloon 512x512 1 compress Bu oyunda kontrolü ele almak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bir parmağınızla veya fare(mouse) ile kalkanınızı hareket ettirmektir. Kalkanınız, balonunuzu çevreleyerek onu düşmesinden korur. Düşman engellerden kaçarken reflekslerinizi kullanarak balonunuzu korumalısınız. Yüksek puanlar elde etmek için engelleri aşmanız gerekmektedir.
Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.
Yorum (0)